Najczęściej zadawane pytania

Co to jest antywindykacja?

Antywindykacja to zgodne z prawem działania, które mają na celu poprawę sytuacji dłużnika względem wierzycieli. W jej zakres wchodzą między innymi negocjacje z wierzycielami, ogłoszenie upadłości konsumenckiej, badanie zasadności roszczeń czy pomoc w umorzeniu lub zawieszeniu egzekucji komornika.

Zakres naszych działań jest szeroki i różnorodny, dopasowany do sytuacji każdego klienta.

Ile trwa proces antywindykacji?

To zależy. Jeśli potrzebujesz jednorazowej pomocy i masz jeden dług, z reguły wystarczy kilka tygodni. Jeśli jesteś w tzw. pętli zadłużenia, uregulowanie sytuacji może trwać nawet kilkadziesiąt miesięcy.

Wiemy, że w procesach windykacji i egzekucji liczy się czas, dlatego nasz zespół reaguje natychmiast, jednak sam proces antywindykacji bywa czasochłonny (np. ze względu na ustawowe terminy przewidziane na odpowiedź).

Ile kosztuje konsultacja?

Konsultacja telefoniczna lub osobista jest bezpłatna! Opowiedz nam o swojej sytuacji, a my – po zapoznaniu się ze sprawą i dokumentacją – zaproponujemy dalsze działania. Nasza późniejsza współpraca z reguły będzie trwać przynajmniej kilka miesięcy, dlatego zaproponujemy Ci opłaty abonamentowe. Cena zależy od stopnia skomplikowania sprawy i Twoich bieżących możliwości finansowych. Uzgodnimy dogodne dla Ciebie warunki.

Jak dbamy o twoją prywatność?

Choć działamy lokalnie, możesz liczyć na pełną poufność już od momentu umówienia się na konsultację. Dbamy o nią także wtedy, gdy odwiedzasz nasze biura w celu osobistego spotkania.

Jak dbamy o twoją prywatność?

Konsultacja telefoniczna lub osobista jest bezpłatna! Opowiedz nam o swojej sytuacji, a my – po zapoznaniu się ze sprawą i dokumentacją – zaproponujemy dalsze działania. Nasza późniejsza współpraca z reguły będzie trwać przynajmniej kilka miesięcy, dlatego zaproponujemy Ci opłaty abonamentowe. Cena zależy od stopnia skomplikowania sprawy i Twoich bieżących możliwości finansowych. Uzgodnimy dogodne dla Ciebie warunki.

Jak możesz się z nami skontaktować?

Zadzwoń do nas lub zostaw swoje dane w formularzu kontaktowym. Bezpłatna konsultacja może odbyć się zdalnie – telefonicznie. Możemy spotkać się również w naszym biurze w Tarnowskich Górach albo w Żorach. Szczegóły znajdziesz w zakładce Kontakt

Co trzeba przygotować przed konsultacją?

W celu dogłębnego zapoznania się ze sprawą, przydatne będą wszystkie dokumenty związane z nieuregulowanym długiem. Warto je zebrać i uporządkować. Jeśli będzie ich dużo, a proces zbierania czasochłonny – zacznij od skontaktowania się z nami, bo czasu na reakcję jest mało! Podpowiemy jakie dokumenty są potrzebne w pierwszej kolejności.

Oddział Tarnowskie Góry
ul. Oświęcimska 2
42-600 Tarnowskie Góry

Oddział Żory

695 372 144

Projekt i wykonanie - laserpic.pl