O nas

Gdy pojawia się problem ze spłatą należności, pojawia się także duży stres. Dlatego pomagamy dłużnikom w ochronie ich praw i doradzamy jak uregulować sytuację długów, gdy brakuje środków na ich natychmiastową spłatę.

POMOC DLA DŁUŻNIKA

Działamy przede wszystkim w okolicach Tarnowskich Gór, Bytomia, Zabrza i Żor. Pomagamy osobom fizycznym na każdym etapie istnienia problematycznego zadłużenia. Mamy ponad 10 lat doświadczenia w branży windykacyjnej, dzięki czemu możemy być Twoim przewodnikiem nawet w sytuacji, która zdawała się bez wyjścia. 

CZYM JEST ANTYWINDYKACJA?

Antywindykacja to zgodne z prawem działania, które mają na celu poprawę sytuacji dłużnika względem wierzycieli. W jej zakres wchodzą między innymi negocjacje z wierzycielami, ogłoszenie upadłości konsumenckiej, badanie zasadności roszczeń czy pomoc w umorzeniu lub zawieszeniu egzekucji komornika.

CZAS TO PIENIĄDZ

Nasze działania dopasowujemy do indywidualnej sytuacji każdego klienta po bezpłatnej konsultacji. To szczególnie pomocne, gdy dłużnik nie jest pewien w jakiej dokładnie sytuacji się znajduje. Zdajemy sobie sprawę, że zagadnienia prawne mogą wydawać się przytłaczające, dlatego chcemy służyć swoją wiedzą i doświadczeniem w procesie antywindykacji długów.

Możesz liczyć nie tylko na fachową pomoc, ale też pełną dyskrecję.

W kwestii windykacji czas to pieniądz, dlatego nie zwlekaj ze skontaktowaniem się z nami, aby skutecznie ochronić swój majątek.

Poznaj odpowiedzi na najczęściej zadawane pytania

Umów się na
niezobowiązującą konsultację

  Konsultacje telefoniczne i osobiste są bezpłatne


  Oddział Tarnowskie Góry
  ul. Oświęcimska 2
  42-600 Tarnowskie Góry

  Oddział Żory

  695 372 144

  Projekt i wykonanie - laserpic.pl