Oferta

Pomożemy Ci znaleźć rozwiązanie w każdej sytuacji, gdy utraciłeś możliwość regularnego spłacania swoich zobowiązań. Jeżeli nie jesteś pewny na jakim etapie znajduje się sprawa Twojego długu, umów się na bezpłatną konsultację – wspólnie opracujemy plan dalszych działań, dzięki którym znowu będziesz mógł spać spokojnie.

RESTRUKTURYZACJA KREDYTÓW I POŻYCZEK

Restrukturyzacja kredytów lub pożyczek jest szansą dla dłużnika w sytuacji utraty płynności finansowej. To proces, który należy przeprowadzić w odpowiednio zaplanowany sposób oraz w jak najkrótszym czasie – mamy w tym 12 lat doświadczenia! Nasi partnerzy realizują także szybkie pożyczki restrukturyzacyjne do 10 mln zł na spłatę bieżących zobowiązań.

Skontaktuj się z nami

POMOC PRZY ZAWIESZENIU LUB UMORZENIU EGZEKUCJI KOMORNICZYCH

Opracowaliśmy procedury, które zabezpieczają dłużnika i jego majątek oraz chronią przed agresywną egzekucją wierzytelności. Możemy reprezentować Cię w postępowaniach komorniczych i złożyć skuteczne wnioski w celu obrony Twoich praw przed działaniami komorników oraz wierzycieli. Wiemy jak minimalizować skutki prowadzonych postępowań, a nawet całkowicie je wyeliminować.
Czytaj więcej

NEGOCJACJE Z FIRMAMI POŻYCZKOWYMI

Unikanie wierzyciela nie doprowadzi do ustabilizowania sytuacji. Podjęcie negocjacji z firmą pożyczkową to lepszy pomysł na zahamowanie wzrostu zaległości. Pomożemy Ci w tym procesie i wypracowaniu stanowiska zadowalającego dla obu stron – tak, abyś odzyskał bezpieczeństwo finansowe.
Czytaj więcej

Upadłość konsumencka – czym jest i dla kogo

Upadłość konsumencka – czym jest i dla kogo

Upadłość konsumencka to procedura, która pozwala niewypłacalnej osobie na oddłużenie z całego lub części zadłużenia, których nie będzie w stanie spłacić, a które zaistniały przed ogłoszeniem upadłości.
Czytaj więcej…

Otrzymałeś pismo od komornika lub komornik zajął Twoje konto bądź pensję?

Jeśli do egzekucji Twojego długu wkracza komornik, oznacza to, że sprawa jest bardzo poważna. Może on zająć nie tylko Twoje wynagrodzenie, ale też środki na koncie i rzeczy, które posiadasz.
Czytaj więcej…

Dostałeś pismo z sądu?

Jeśli dostałeś pismo z sądu, nakaz zapłaty czy wezwanie na rozprawę – jak najszybciej umów się z nami na bezpłatną konsultację.
Czytaj więcej…

Otrzymałeś wezwanie do zapłaty? Co zrobić w takiej sytuacji

Gdy przestajemy spłacać swoje zobowiązania finansowe, wierzyciel ma prawo do polubownego dochodzenia swoich należności. Często zleca to firmie windykacyjnej. Jednym ze sposobów egzekwowania długu jest wysłanie przedsądowego wezwania do zapłaty.
Czytaj więcej…

Chcesz uwolnić się od dokuczliwych kontaktów z windykatorem?

Bez względu na wielkość zaległości, firmy windykacyjne powinny postępować etycznie, a przede wszystkim w zgodzie z przepisami. Nieuczciwe praktyki można zgłaszać do odpowiednich organów.
Czytaj więcej…

Oddział Tarnowskie Góry
ul. Oświęcimska 2
42-600 Tarnowskie Góry

Oddział Żory

695 372 144

Projekt i wykonanie - laserpic.pl